- -15,34 €
- Stoc epuizat
Aceasta tigaie este fabricata din aluminiu turnat, cu un strat de marmura cu 3 straturi si manere moi. Este compatibil cu toate tipurile de surse de caldura. Creati o sarbatoare cu adevarat traditionala cu acest tajine. Este ideal pentru feluri de mancare, tocana si supe gatite lent, caserole si carne prajita. Datorita designului unic, capacul conic ceramic retine aburii care circula in timpul gatitului si imbogateste mancarea cu arome intense. Mentine caldura constanta, astfel incat alimentele nu numai ca sunt gatite uniform, ci si raman calde pana cand sunt gata pentru consum.
- Material: aluminiu turnat(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Aceasta tigaie este fabricata din aluminiu turnat, cu un strat de marmura cu 3 straturi si manere moi. Este compatibil cu toate tipurile de surse de caldura. Creati o sarbatoare cu adevarat traditionala cu acest tajine. Este ideal pentru feluri de mancare, tocana si supe gatite lent, caserole si carne prajita. Datorita designului unic, capacul conic ceramic retine aburii care circula in timpul gatitului si imbogateste mancarea cu arome intense. Mentine caldura constanta, astfel incat alimentele nu numai ca sunt gatite uniform, ci si raman calde pana cand sunt gata pentru consum.
- Material: aluminiu turnatFisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Cu capacul |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Capac non-stick, Rezistența la zgârieturi, Mențineți o temperatură uniformă, Curățarea ușoară, Multistrat, Ecologic, Chiar distribuția căldurii |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Tipul de gatit | Prăjire, Grilling |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal |
| Material capac | Ceramică |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Diametru | 28 cm |
| Culoare | Negru |