- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Εύκολος καθαρισμός, Εργονομική λαβή, Θερμομονωμένη λαβή, Κατάλληλο για φούρνο, Πολυστρωματικό περίβλημα, Екологичен |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα, Ψήσιμο |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γενικής χρήσης |
| Υλικό κάλυψης | Σκληρυμένο γυαλί |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάθος | 9.5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |