- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Cu capacul |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Capac non-stick, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Curățarea ușoară, Mâner ergonomic, Mâner izolat termic, Potriviți pentru un cuptor, Multistrat, Ecologic |
| Forma | Pătrat |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Tipul de gatit | Prăjire, Coacere |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal |
| Material capac | Geam securizat |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Adancime | 9.5 cm |
| Culoare | Negru |