- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 101 cm (40") |
| Επίδειξη τεχνολογίας | QLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | Full HD |
| OS | Android |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HDR 10+ |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Ενσωματωμένη ισχύς υπογούφερ | 16 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 39 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |