- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 101 cm (40") |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | Full HD |
| OS | Android |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10+ |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Putere subwoofer încorporată | 16 W |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consum anual de energie /1000 ore | 39 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Compatibil VESA | 100 x 100 |
| Garanție | 24 luni |