- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Non Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | Full HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 16 W |
| Τύποι λιμένων | 1 x USB, 2 x HDMI |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 55 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |
| Κατανάλωση ενέργειας σε λειτουργία HDR / 1000 ώρες | 62 kWh |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |