- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Calitatea imaginii | Full HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 16 W |
| Tipuri de porturi | 1 x USB, 2 x HDMI |
| Consum anual de energie /1000 ore | 55 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G |
| Consum de energie în modul HDR / 1000 de ore | 62 kWh |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Garanție | 24 luni |