- -66,47 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 126 cm (50``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED, OLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | QLED |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Τύποι λιμένων | 2 x USB, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x HDMI |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ηλεκτρική κατανάλωση | 65 W |
| Ενεργειακής απόδοσης | Class G |
| Κατανάλωση ενέργειας σε κατάσταση αναμονής | 0.50 W |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G, Class F |
| Βάρος με βάση | 9.8 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 9.5 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 36 μήνες |