- -66,47 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 126 cm (50``) |
| Display tehnologie | LED, OLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | QLED |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Google TV |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Tehnologia HDR | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Tehnologia audio | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Tipuri de porturi | 2 x USB, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x HDMI |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consumul electric | 65 W |
| Eficienta energetica | Clasa G |
| Consumul de energie în modul standby | 0.50 W |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G, Clasa F |
| Greutate cu suport | 9.8 Kg |
| Greutate fără suport | 9.5 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 36 luni |