
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 165 cm (65``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | OLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| OS | webOS |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 165 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| Χαρακτηριστικά των παιχνιδιών | ALLM (Auto Low Latency Mode), HGiG, VRR (Variable Refresh Rate), FreeSync Compatible, G-SYNC Compatible |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 60 W |
| Σύστημα ήχου | 4.2 |
| Έκδοση Bluetooth | 5.3 |
| Τύποι λιμένων | 1 x RJ-45, 4 x HDMI, 1 x S/PDIF, 2 x RF, 3 x USB 2.0, 1 x CI+ |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Τυπικό Wi-Fi | 802.11 ax |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 85 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Διαστάσεις με βάση | 1441 x 865/910 x 263 mm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 1441 x 826 x 24.3 mm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1600 x 970 x 172 mm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 300 x 300 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |