- -11,76 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χωρητικότητα | 4 σάντουιτς |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό, ABS |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Τοστιέρα |
| Τύπος πιάτων | Σάντουιτς |
| Υλικό πλάκας | Τεφλόν |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Λυχνία ένδειξης, Κρύα λαβή, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα |
| Υψος | 7.3 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Μήκος | 22.3 cm |