- -11,76 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Capacitate | 4 sandwichuri |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic, ABS |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sandwich-uri |
| Tip placi | Sandwich |
| Material placi | Teflon |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Capac non-stick, Indicator luminos, Mâner rece, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare |
| Inaltime | 7.3 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 22.3 cm |