- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χωρητικότητα | 1 сандвич |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό, Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Τοστιέρα |
| Τύπος πιάτων | Γκριλ, Σάντουιτς |
| Υλικό πλάκας | Inox |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Κρύα λαβή, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Βάρος | 1.13 Kg |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 месеца |