- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Capacitate | 1 сандвич |
| Culoare | Gri, Negru |
| Material | Plastic, Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sandwich-uri |
| Tip placi | grătar, Sandwich |
| Material placi | Inox |
| Putere | 750 W |
| Functii | Indicator luminos, Mâner rece, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Trepte putere | 1 |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Greutate | 1.13 Kg |
| Numărul de sucursale | 2 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Garanție | 24 месеца |