- -1,53 €
- Χωρίς απόθεμα

- Βολικό στη χρήση και τον καθαρισμό
- Υψηλής ποιότητας, βοριοπυριτικό γυαλί
- Ανοξείδωτο ατσάλι
- Χωρητικότητα: 1 λίτρο
- Εργονομική, μη θερμαινόμενη καρφωτή λαβή
- Σχεδιασμός σώματος για ασφαλή χρήση
- Χρώμα: χαλκός/μαύρο
- Διαστάσεις:
Διάμετρος: 10 cm
Ύψος με καπάκι: 18 cm
- Βάρος: 0,520 Kg
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Βολικό στη χρήση και τον καθαρισμό
- Υψηλής ποιότητας, βοριοπυριτικό γυαλί
- Ανοξείδωτο ατσάλι
- Χωρητικότητα: 1 λίτρο
- Εργονομική, μη θερμαινόμενη καρφωτή λαβή
- Σχεδιασμός σώματος για ασφαλή χρήση
- Χρώμα: χαλκός/μαύρο
- Διαστάσεις:
Διάμετρος: 10 cm
Ύψος με καπάκι: 18 cm
- Βάρος: 0,520 Kg
Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Μέλι |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Ατσάλι, Γυαλί ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Προορίζεται για | Τσάι, Καφές |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Διάμετρος | 10 cm |