- -1,53 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Cupru |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Oţel, Sticlă rezistentă la termo |
| Utilizat pentru | Ceai, Cafea |
| Capacitate | 1 l |
| Inaltime | 18 cm |
| Latime | 10 cm |
| Diametru | 10 cm |