- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Горелка за крем брюле |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Χωρίς καλώδιο |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 11 cm |
| Βάρος | 0.200 Kg |