- -2,05 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Alb, Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Brüle Burner Cream |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Nici un cablu |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Greutate | 0.200 Kg |