
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής τηγανιτών |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Κρύα στην αφή λαβή |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 45 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |