
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, Aluminiu |
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Producător de pancake |
| Putere | 800 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Rece la manipularea touch |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |