- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή ποπ κορν |
| Εξουσία | 1200 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Φωτεινή ένδειξη |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 0.27 l |
| Ωρα προετοιμασίας | 3 min |
| Υψος | 29.3 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 19.7 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |