- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Alb, Rosu |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Putere | 1200 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Indicatorul luminos |
| Capacitate preparare | 0.27 l |
| Timp preparare | 3 min |
| Inaltime | 29.3 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 19.7 cm |
| Garanție | 24 luni |