- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής τηγανιτών |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη, Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Βάρος | 1.39 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |