
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Producător de pancake |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Trepte putere | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos, Suprafață interioară non-stick |
| Numar produse preparate | 1 |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 1.39 Kg |
| Garanție | 24 месеца |