
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή ποπ κορν |
| Εξουσία | 1100 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ωρα προετοιμασίας | 2 min |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάρος | 1.27 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |