
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Putere | 1100 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Timp preparare | 2 min |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 1.27 Kg |
| Garanție | 24 месеца |