- -21,52 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox, Ατσάλι |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή για ντόνατ, Συσκευή για muffin |
| Εξουσία | 700 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη, Σύστημα αποθήκευσης καλωδίου, Κινητές πλάκες |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Βάρος | 2.75 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |