- -21,52 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox, Oţel |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Gogoașă, Brioşă |
| Putere | 700 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos, Sistem de stocare a cablurilor, Plăci mobile |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Greutate | 2.75 Kg |
| Garanție | 24 месеца |