- -37,95 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за ледени коктейли |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Ωρα προετοιμασίας | 60 min |
| Υψος | 41.4 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Μήκος | 16.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |