- -37,95 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Cocktail de gheață |
| Functii | Indicator luminos |
| Timp preparare | 60 min |
| Inaltime | 41.4 cm |
| Latime | 43 cm |
| Lungime | 16.6 cm |
| Garanție | 24 luni |