- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Διαφανής, Πολύχρωμος |
| Εσωτερικό υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 0.473 l |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 12 cm |