- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Transparent, Multicolor |
| Material interior | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Capacitate preparare | 0.473 l |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 12 cm |