- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής γιαουρτιού, Μηχανή παγωτού |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ωρα προετοιμασίας | 45-60 min / 480 min |
| Υψος | 23 cm |
| Πλάτος | 35.5 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Βάρος | 7.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |