- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Iaurt, Mașină pentru înghețată |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Timp preparare | 45-60 min / 480 min, 45-60 min / 480 min |
| Inaltime | 23 cm, 23 cm |
| Latime | 35.5 cm, 35.5 cm |
| Lungime | 26 cm, 26 cm |
| Greutate | 7.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |