- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή σορμπέ, Уред за ледени коктейли, Μηχανή παγωτού |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ψύξη |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ωρα προετοιμασίας | 30 min |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 6 |
| Υψος | 45 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 44 cm |
| Βάρος | 11.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |