- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sorbie, Cocktail de gheață, Mașină pentru înghețată |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Răcire |
| Numar programe | 6 |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Timp preparare | 30 min |
| Numar produse preparate | 6 |
| Inaltime | 45 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Greutate | 11.4 Kg |
| Garanție | 24 luni |