- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή σορμπέ, Уред за ледени коктейли, Уред за млечни шейкове, Μηχανή παγωτού |
| Εξουσία | 25 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ψύξη |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 240 ml |
| Ωρα προετοιμασίας | 5 min |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 5 |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 41 cm |
| Βάρος | 1.95 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |