- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Sorbie, Cocktail de gheață, Lactat, Mașină pentru înghețată |
| Putere | 25 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Răcire |
| Numar programe | 5 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate preparare | 240 ml |
| Timp preparare | 5 min |
| Numar produse preparate | 5 |
| Latime | 11 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Greutate | 1.95 Kg |
| Garanție | 24 luni |