- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενη βάση, Χρήση χωρίς καλώδιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.300 l |