- -15,34 €
- Stoc epuizat

Adler AD 4497 este un spumant de lapte care poate fi folosit pentru a crea spuma catifelata si groasa pentru bauturile de cafea. Are o putere de 1000 wati si o capacitate de 300 ml. Aparatul este echipat cu un strat antiaderent, care faciliteaza curatarea dupa utilizare.
Adler AD 4497 este echipat cu sistemul de protectie STRIX, care garanteaza siguranta dispozitivului in timpul utilizarii. Acest sistem previne supraincalzirea unitatii prin oprirea automata a acesteia daca atinge o anumita temperatura.
Aparatul este fabricat din otel negru de inalta calitate, ceea ce ii confera rezistenta si durabilitate. Designul sau elegant il face potrivit pentru orice bucatarie si il face un cadou ideal pentru iubitorii de cafea si bauturi cu lapte.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Adler AD 4497 este un spumant de lapte care poate fi folosit pentru a crea spuma catifelata si groasa pentru bauturile de cafea. Are o putere de 1000 wati si o capacitate de 300 ml. Aparatul este echipat cu un strat antiaderent, care faciliteaza curatarea dupa utilizare.
Adler AD 4497 este echipat cu sistemul de protectie STRIX, care garanteaza siguranta dispozitivului in timpul utilizarii. Acest sistem previne supraincalzirea unitatii prin oprirea automata a acesteia daca atinge o anumita temperatura.
Aparatul este fabricat din otel negru de inalta calitate, ceea ce ii confera rezistenta si durabilitate. Designul sau elegant il face potrivit pentru orice bucatarie si il face un cadou ideal pentru iubitorii de cafea si bauturi cu lapte.
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 11 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Argint, Negru |
| Putere | 1000 W |
| Funcții | Rotire, Utilizare fără fir |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.300 l |