- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 26 CM |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 16 cm |
| Βάρος | 1.25 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Ενσωματωμένος προθερμαντήρας, Χρήση χωρίς καλώδιο, Αυτόματη διακοπή κατά τον βρασμό, Οθόνη LED, Προστασία κατά τον βρασμό, Γρήγορη θέρμανση, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Ρύθμιση θερμοκρασίας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |