- -28,12 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 26 CM |
| Latime | 22 cm |
| Adancime | 16 cm |
| Greutate | 1.25 Kg |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Încălzitor încorporat, Utilizare fără fir, Frânarea automată la fierbere, Display LED, PROTECȚIA FLOBILĂ, Încălzire, Rotire la 360°, Reglarea temperaturii |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |