- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 15.6 cm |
| Υλικό στέγασης | Inox, ABS |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εξουσία | 500 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Χρήση χωρίς καλώδιο, Περιστροφή 360 μοιρών, Κουμπί On/Off |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.300 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |