- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 15.6 cm |
| Material carcasa | Inox, ABS |
| Culoare | Albastru |
| Putere | 500 W |
| Funcții | Oprirea automată, Utilizare fără fir, Rotire la 360°, Buton On/Off |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.300 l |
| Garanție | 24 luni |