- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 23 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Βάθος | 26 cm |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ενσωματωμένος προθερμαντήρας, Περιστροφή 360 μοιρών, Φίλτρο κατά των αλάτων, Κρυφός προθερμαντήρας, Φωτεινή ένδειξη, Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης, Προστασία από τη λειτουργία χωρίς νερό, Светещ бутон on/off, Подвижен филтър, Подвижен капак, Αυτόματη απενεργοποίηση όταν το νερό βράζει, Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.25 l |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |