- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 23 cm |
| Latime | 18 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Rosu |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Încălzitor încorporat, Rotire la 360°, Filtrați împotriva calcarului, Încălzitor ascuns, Indicatorul luminos, Butonul ON / OFF, Protecția împotriva muncii fără apă, Светещ бутон on/off, Filtru detașabil, Capacul de rulare, Oprirea automată la accelerarea apei, Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.25 l |
| Culoare | Rosu |
| Garanție | 24 luni |