- -19,43 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1100 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη στάθμης νερού, Επίπεδος προθερμαντήρας, Χώρος αποθήκευσης καλωδίου ρεύματος, Οθόνη LED, Προστασία από τη λειτουργία χωρίς νερό, Διατήρηση θερμοκρασίας, Αυτόματη απενεργοποίηση όταν το νερό βράζει, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Ηχητικό σήμα, Έλεγχος επιπέδων θερμοκρασίας, Акустична аларма |
| Επίπεδα ισχύος | 13 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |