- -19,43 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1100 W |
| Funcții | Oprirea automată, Indicatorul nivelului apei, Încălzitor plat, Spațiul de stocare a cablului de alimentare, Display LED, Protecția împotriva muncii fără apă, Întreținerea temperaturii, Oprirea automată la accelerarea apei, Butonul ON / OFF, Rotire la 360°, Semnal sonor, Controlul nivelurilor de temperatură, Alarmă acustică |
| Trepte putere | 13 |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1 l |
| Garanție | 24 luni |