- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

Γυάλινος ηλεκτρικός βραστήρας Adler
- Μέγιστη χωρητικότητα: 1,5 λίτρο
- Ελάχιστη χωρητικότητα: 0,5 λίτρα
- Επίπεδο θερμαντικό στοιχείο υψηλής ποιότητας από ανοξείδωτο χάλυβα
- Αυτόματη προστασία ενάντια του βρασμού χωρίς νερό
- Σύστημα ελέγχου ασφαλείας STRIX
- Μπλε φωτισμός
- Φωτισμός LED κατά τη διάρκεια του βρασμού
- Διπλής όψης κλίμακα στάθμης νερού, εξίσου βολική για δεξιόχειρους και αριστερόχειρους χρήστες
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Αφαιρούμενο καπάκι από ανοξείδωτο χάλυβα
- Περιστρεφόμενη βάση 360°
- Γυάλινη βάση
- Αποθηκευτικός χώρος για το καλώδιο
- Τροφοδοσία: 220-240V ~50/60Hz
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 66 cm
- Ισχύς: 2200W
- Διαστάσεις: 28 x 19 x 21 cm
- Χρώμα: Ανοξείδωτο ατσάλι
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Γυάλινος ηλεκτρικός βραστήρας Adler
- Μέγιστη χωρητικότητα: 1,5 λίτρο
- Ελάχιστη χωρητικότητα: 0,5 λίτρα
- Επίπεδο θερμαντικό στοιχείο υψηλής ποιότητας από ανοξείδωτο χάλυβα
- Αυτόματη προστασία ενάντια του βρασμού χωρίς νερό
- Σύστημα ελέγχου ασφαλείας STRIX
- Μπλε φωτισμός
- Φωτισμός LED κατά τη διάρκεια του βρασμού
- Διπλής όψης κλίμακα στάθμης νερού, εξίσου βολική για δεξιόχειρους και αριστερόχειρους χρήστες
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Αφαιρούμενο καπάκι από ανοξείδωτο χάλυβα
- Περιστρεφόμενη βάση 360°
- Γυάλινη βάση
- Αποθηκευτικός χώρος για το καλώδιο
- Τροφοδοσία: 220-240V ~50/60Hz
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 66 cm
- Ισχύς: 2200W
- Διαστάσεις: 28 x 19 x 21 cm
- Χρώμα: Ανοξείδωτο ατσάλι
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 19 cm |
| Βάθος | 21 cm |
| Μήκος καλωδίου | 66 cm |
| Βάρος | 1.25 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox, Γυαλί |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 1871 x 1131 x 234 - 0 mm |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Περιστροφή 360 μοιρών, Φωτισμός LED, Control Strix |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |