- -15,34 €
- Stoc epuizat

Urcior de apa din sticla Adler
- Capacitate maxima: 1,5 litri
- Capacitate minima: 0,5 litri
- Element de incalzire plat din otel inoxidabil de inalta calitate
- Protectie automata impotriva fierberii fara prezenta apei
- Sistem de control al sigurantei STRIX
- Lumina de fundal albastra
- Iluminare LED in timpul fierberii
- Scala de nivel de apa pe doua fete, la fel de convenabila pentru utilizatorii dreptaci si stangaci
- Oprire automata
- Capac detasabil din otel inoxidabil
- Baza rotativa la 360°
- Cor de sticla
- Spatiu de depozitare pentru cablu
- Alimentare: 220-240V ~50/60Hz
- Lungime cablu de alimentare: 66 cm
- Putere: 2200W
- Dimensiuni: 28 x 19 x 21 cm
- Culoare: otel inoxidabil
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Urcior de apa din sticla Adler
- Capacitate maxima: 1,5 litri
- Capacitate minima: 0,5 litri
- Element de incalzire plat din otel inoxidabil de inalta calitate
- Protectie automata impotriva fierberii fara prezenta apei
- Sistem de control al sigurantei STRIX
- Lumina de fundal albastra
- Iluminare LED in timpul fierberii
- Scala de nivel de apa pe doua fete, la fel de convenabila pentru utilizatorii dreptaci si stangaci
- Oprire automata
- Capac detasabil din otel inoxidabil
- Baza rotativa la 360°
- Cor de sticla
- Spatiu de depozitare pentru cablu
- Alimentare: 220-240V ~50/60Hz
- Lungime cablu de alimentare: 66 cm
- Putere: 2200W
- Dimensiuni: 28 x 19 x 21 cm
- Culoare: otel inoxidabil
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 19 cm |
| Adancime | 21 cm |
| Lungime cablu | 66 cm |
| Greutate | 1.25 Kg |
| Material carcasa | Inox, Sticlă |
| Culoare | Inox |
| Putere | 1871 x 1131 x 234 - 0 mm |
| Funcții | Oprirea automată, Rotire la 360°, Iluminare LED, Control Strix |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |